• ~Q
    (2014-08-24 02:12)
    ale kicz!
  • ~zet
    (2014-08-25 00:18)
    "Sam dom zajmuje 20 tys. mkw." - trzba było uczyć się fizyki w podstawówce! 20 tys m kw. to 2 hektary panie redaktorze! Najpewniej ma 20 tys stóp kwadratowych co się równa 1858,06 metra kwadratowego. Oczywiście że dyżo, ale nie w hektarach!
  • ~Kora
    (2014-08-24 14:16)
    biedny bogaty człowiek. Mawia się, że pieniądze szczęścia nie dają, ale leczyć się u drogich lekarzy pozwalają. W tym przypadku , niewiele dały. Bardzo szkoda człowieka, aktora i rodziny.
  • ~bidul
    (2014-08-24 14:20)
    jedyna nadzieja, że był w życiu choć trochę szczęśliwy ...
  • ~do ~bulba
    (2014-08-24 14:42)
    Wcześniej (2012) próbował opchnąć posiadłość za 35 mln. U$.
    Kupił posiadłość w początku lat 2000 więc zapewne dużo taniej
    Wynika, że z tymi 20 tys. m2 to nieprawda, ponieważ w oryginale chodzi o stopy kwadratowe a nie metry kwadratowe !!!

    1 m2 = 10.8 square feet
    Czyli dom ma powierzchnię 20.000 : 10,8 = 1870 m2

    Sam DOM ma więc ~1870 m2 !!!.

    To samo jest z powierzchnią działki, w oryginale jest 635 akrów a nie hektarów !!!.
    1 akr = 0,4 hektara

    Czyli działka ma 635 x 0,4 = 254 hektary !!!

    No a poza tym, ty zrobiłeś błąd przyjmując do obliczeń tylko pow. domu.
    Tam jeszcze jest 254 ha ziemi, w tym piękna winnica.
  • ~Prawda?
    (2014-08-24 15:09)
    A niektorzy mowia, ze pieniadze daja szczescie. Prawda li to?
  • ~hobbit
    (2014-08-24 15:21)
    Nie zniósł bym odległości. 100m do kibla. Nie chciałoby mi się iść do biblioteki na drugie piętro. I zapewne wszędzie z takiej posiadłości daleko...
  • ~Alek
    (2014-08-24 16:23)
    Richard Cory went home last night and put a bullet through his head
    AND I, I WORK IN HIS FACTORY...
    (Simon & Garfunkel - Richard Cory)
  • ~kochanek starej suczy mężatki
    (2014-08-24 19:08)
    Powiesił się mięczak. Żona teraz użyje :-))
  • ~Kowal
    (2014-08-24 20:29)
    no nic tylko sobie strzelić w łeb porównując warunki życia Kowalskiego do tej kwaterki