• ~Dama Pik
    (2014-05-12 20:16)
    re Robert d'Artois2014-05-12 18:14

    z oszczędności, to jeszcze Pałac Namiestnikowski chrabiostwo zajmuje.
    10 lat świetlnych, albo i z 200.
    ---
    ogrzewać i utrzymywać w porządku i tak trzeba i tak.
    A co ty proponujesz ?
    A może powinni z tego zrobić hotel lub przeznaczyć na Dom Dziecka ?
    Ile tam jest metrów (podobno hole zajmują 100metrów ) to i tak ich wszystkich nie zasiedzą.
    Co zrobić ,że ELITA miała kiedyś taki gest ? Nie zadowolili się jakimś M5 i teraz mamy to w spadku
  • ~a żal za d@py PISuarskie sciska
    (2014-05-12 20:33)
    @~Robert d'Artois2014-05-12 18:06
    Brakuje tam tylko naszego ukochanego prezesa kurdupla...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-05-12 20:37)
    To tylko za IV RP ta się działo.
    Niewygodne papiery znikały, znikały taśmy z nagraniami
    rozmów telefonicznych, gwóźdź Ziobry zniknął w tajemniczych okolicznościach i nikt go nie szukał !!!
    Tyle odnaleziono lojalek, a tylko jedna, JEDYNA Kaczyńskiego była sfałszowana ...
    Raczej "sfałszowana" ..

    A za co Rajmund Kaczynski wille dostal od Stalina ???
  • ~jaśnie urodzony
    (2015-03-23 08:48)
    Ten pan jest tak obszerny ,że musi zajmować dwa pałace a Polacy muszą za to zapłacić.
  • ~trolejbus
    (2015-05-26 13:34)
    IV RP nadchodzi, biada nam. A dudek będzie śpiewał jak zagrają dr Frankenstein kaczor i ojciec dyktator
  • ~gość
    (2014-05-12 17:53)
    Zamieszkał tam bo bliżej do ruskiej ambasady
  • ~Dama Pik
    (2014-05-12 20:26)
    re ~szczery do bulu2014-05-12 20:14

    a co proponujesz b y zrobić z tym zabytkiem i pamiątką Narodową?
    Styl i tak dalej to kwestia gustu .Dzisiejsze budowle ci się bardziej podobają?
  • ~obserwatorka
    (2014-05-12 16:48)
    Robiąc obecnie zdjęcie Belwederu od stront stawu w Łazienkach w kadr zdjęcia wskakuje reklama banku umieszczona na nowo wybudowanym centrum handlowym przy Pl. Unii. Źle wygląda na jednym zdjęciu Pałac z reklamą.
  • ~gość
    (2014-05-12 18:09)
    Komorowski ma za duży respekt dla Jaruzelskiego za publiczne pieniądze Począwszy od 13 XII 2010 każdego następnego 13 XII pod domem Jaruzelskiego stoi kilkadziesiat wozów policyinych właściwie nie wiadomo po co
  • ~Polska, to nie Rosja i Ukraina
    (2014-05-12 16:44)
    Styl klasyczny -skromnie i gustownie. W pomieszczeniu oryginalne meble z epoki .