• ~lisa
    (2015-03-04 01:34)
    W tropikach to można mieszkać w namiocie, ja już nie mogę, bom stara jak świat, ale gdybym wiedziała ile upokorzeń mnie czeka zwiałabym stąd dawno temu! Nienawidzę tego durnego poligonu!!!
  • ~wsciekły polak
    (2015-04-24 16:31)
    ale tu w Polsce NIE MOŻNA ZBUDOWAĆ WŁASNEGO DOMU ani miec nic własnego, jak to powiedział słynny Donald TŁUSK!!! **** NO NÓZ SIE OTWIERA W kieszeni.a tu komroski ma 48% poparcia,, chyba Kosmitów!
  • ~czytacz
    (2014-04-19 18:06)
    Do Birmy to bym pojechał tam była tzw. junta to było bezpiecznie i spokojnie; niestety mieszja tam Amerykanie z demokracją, więc bedzie niespokojnie i nibezpiecznie.
  • ~pawlik
    (2014-07-09 11:21)
    Nieruchomości magazynowe są rekordowo tanie, takich cen nie było od bardzo dawna, cały czas problemem jest jednak kapitał. Na rynku nie może dochodzić do kolejnych przejęć bo zwyczajnie brakuje na nie środków!
  • ~Adio
    (2016-03-31 21:53)
    9 000 $? W Polsce za tyle to może by ziemię kupił. Nie wspominając o materiałach, nawet na tak ubogi dom. To tak jakby napisał, ze wybudował się na Ukrainie na 9 000 zł i przeczytałby to Niemiec...
  • ~samarama
    (2015-04-20 12:52)
    przyjda bandyci i bedzie po ptokach długo nie pozyje
  • ~pinokio
    (2015-03-27 17:16)
    pierwsze co poleci to te wielki parasol.
  • ~arsdehgwhwr
    (2015-01-15 20:48)
    tyle że to w tajlandii czy innej indonezji, nie w stanach. tam uzyskanie zgody sprowadza się do wypicia kumysu z sołtysem a plan zagospodarowania to wyciągnięta ręka z palcem wskazującym
  • ~egon
    (2015-01-15 19:24)
    Brawo! Ten artykuł widziałem w necie póltora miesiąca temu. Idziecie z duchem czasu...
  • ~Piotrek
    (2015-01-11 13:20)
    U nas raczej by się nie sprawdziło, zima byłaby nie za ciekawe w takim domu. Zresztą wolę klasyczne kształty, dostałam po dziadkach domek pod miastem, załatwiłem już w getinie kredyt i zaczynam remontować, na razie wymieniem instalacje a z wiosną ocieplam i kładę nowy dach z blachy.