• ~Ale obciach...
    (2014-02-25 07:48)
    za wschodnią granicą uwielbiają jak wszystko świeci się na złoto.
  • ~NASI TEZ TAK MAJA
    (2014-04-01 17:16)
    JEDNO JEST PEWNE ... DO GROBU TEGO NIE ZABIORA !!1 HI HI HI
  • ~swoj chlop
    (2014-02-25 13:44)
    @babcia

    Prymityw z ciebie totalny , a do tego cham, kompletnie sie zgadzam z babcia.Bogactwo i brak smaku, jesli to lubisz idoito to znaczy ze jestes PRYMITYW.
  • ~Gość
    (2014-02-25 13:53)
    Cham zawsze będzie chamem,mimo tego bogactwa "ukraińskiego wersalu" .Dla przykładu wszystkie dobra złodziei oligarchów powinna spotkać nacjonalizacja majątków - całych majątków.Ukraina nie będzie wówczas potrzebowała żadnych dotacji czy pomocy kogokolwiek poza swoimi granicami.Musi odebrać to co zagrabili swoim współbraciom.
  • ~POLSKA DEFEKACJA POLITYCZNA
    (2014-02-25 14:00)
    A POLSCY POLITYCY-ZLODZIEJE
    MAJA TEZ PALACE I PALACYKI
    WYPASIONE FURY
    PODSTARZALE BLOND KOBIETY
    KONTA W ZAGRANICZNYCH BANKACH
    A NA PIT-CIE TYLKO DLUGI
    RODOWODY POST-KOMUNISTYCZNE
    SZTUCZNA MILOSC DO OJCZYZNY
    PLAN UCIECZKI W RAZIE WPADKI
    I PLAN NARODOWY
    JAK UCHRONIC SIE PRZED MAJDANEM
    CZYLI JAK UTRZYMAC UKRADZIONE
    BY PRZEKAZAC NASTEPNEJ SWOJEJ GENERACJI
    BY ZYLA TAK JAK ONI Z CZYSTEJ DEFEKACJI
  • ~adam
    (2014-02-25 15:00)
    ciekawym ktorych jest wiecej zlodzieji w Polsce bo jak pamietam jak tylko do koryt doszly solidarnosciowe elity na drugi dzien w moim zakladzie zostal odwolany dyrektor z nadania PZPR a kierownikom dzialow podstawiono deklaracje aby wpisali sie do Solidarnosci ktory nie chcial podpisac zostal atomatycznie odwolany Aco z zakladem juz od kilku lat juz go nie ma.
  • ~kropka
    (2014-02-25 15:07)
    a u nas czy jest sposob na odebranie nielegalnie zdobytych majatkow .ile bylo afer
    i oszustw ,co niektorzy posiedzieli troche ale czy odebrali mu wszystko .powychodzili na wolnosc i zyja z oszczednoscie pouktywanych tu i tam.tylko na zwyklego podatnika nasla komornika jak oszuka troche na podatkach .ci z wyzszych polek spia spokojnie.
  • ~golec
    (2014-02-25 15:14)
    czytam i dzwie sie ciemniakom ze nie podoba wam sie polski kapitalizm, przeciez glosowaliscie za Solidarnoscia przeciez te elity solidarnosciowe to byli patryjoci za dolary CIA i Watykanu no to wprowadzili dziki kapitalzm aby zadowolic moconawcow .A w kapitalizmie to jest norma ze istnieja oligarchowie .Pamietacie poczatki naszego kapitalizmu gdzie gloszono ze pierwszy milion trzeba ukrasc no to kradli.
  • ~do:~@babcia
    (2014-02-25 19:32)
    Swiadczy o tobie i twej kulturze osobistej ( jesli wiedz, co to mam na mysli).
    Rodzicow nie pozdrawiam- wychowali IDIOTE!
  • ~kazik
    (2014-02-25 21:03)
    A kalifornijskie apartamenty platformersów pokażecie ?
  • ~do.kazik
    (2014-02-25 21:22)
    Paltformersow? To polsku, czy po jakiemu?
  • ~mgr inż.
    (2014-02-25 21:56)
    Pracowici ludzie, to się dorobili. Czy wiecie, ile czasu i nerwów na swoją pracę poświęca taki prokurator? Lub prezydent? I jak ryzykuje! Musi się szybko namieszkać w luksusie przez 5-10 lat, zanim go nie obalą.
  • ~NK
    (2014-02-25 23:50)
    Po co komu dojrzewalnia bananów? Hahahaha
  • ~Marcin
    (2014-02-25 23:51)
    Jeśli chodzi mnie to zbytki nie chciałbym tam mieszkać. Te domy nie maja klimatu rodzinnego tylko sypialnia. My z żoną właśnie wijemy swoje gniazdko, dzięki kredytowi w skoku Chmielewskiego remontujemy domek na wsi. Niewielki lecz nam w zupełności wystarczy.
  • ~marcelek
    (2014-02-26 13:43)
    a w jakich warunkach pracują urzędnicy np. w polskim msz! nie pokazujcie mi ukrainy, pokażcie polskie ministerstwo!
  • ~Wielki fiut Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-02-26 16:42)
    Te protaSIK nie pitol , bo masz frajerską facjatę .
  • ~Adler
    (2014-02-27 19:34)
    A nasz Polskęzbaw to oddzielną willę wynajmuje dla swoich ochroniarzy. Ale złotych sedesów w domu nie ma, to fakt.
  • ~babcia
    (2014-02-25 13:02)
    To pokazuje zupelny brak osobistej kultury--chlopstwo sie dobralo do pieniedzy i tak sobie wyobraza elegancje. A w Berlinie pani Merkel mieszka w czterech na drugim pietrze starej kamienice (bez windy), a odpoczywa za miastem w malej daczy w Meklenburgu, ktora juz miala nim zaczela sie zajmowac polityka. Takk wyglada ucywilizowane podejscie do wladzy--wszystko inne pachnie glodnym prymitywem.
  • ~nikec
    (2014-02-28 17:59)
    ... cyt.
    A półki uginają się pod ciężarem dział sztuki - także z prawdziwego złota. Nikt nie podjął się oszacować, jaką wartość mogą mieć wszystkie rezydencje i znajdujące się w nich rzeczy.
    co to za debil podpisywał te zdjęcia?
  • ~citizens
    (2014-02-28 19:34)
    pokazcie jak wyglada rezydencja carycy Juli

Może zainteresować Cię też: