• ~esteta
    (2014-02-24 12:33)
    bizantyjskie bezguscie
  • ~esteta na wlasne potrzeby...
    (2014-02-25 01:30)
    ...hm...bardzo specyficzne ppczucie estetyki. Mnie sie to wcale, ale to wcale nie podoba. Nie rozumiem tez powodu pokazania nam bezguscia (w mojej opinii)! Faceta bylo stac na takie dziwactwa, a szczegolnie juz Owe lwy przed wejsciem... niczym w Domu Weselnym w Suchej Beskidzkiej. Tam takze maja lwy, a nawet i fontanne na wzor watykanskich wodotryskow...
  • ~Kontemplyta
    (2014-02-24 15:30)
    Z grubsza wiadomo jaka jest alokacja składek ZUS i tegu typu instytucji. Ja w ramach ubezpieczenia, po 20 latach, mam jedynie spacery na świeżym powietrzu - od urzędu do urzędu.
  • ~KICZ
    (2014-02-24 15:47)
    KICZ - biedni umyslowo uposledzeni tak mieszkaja.
  • ~KICZ
    (2014-02-24 15:50)
    jak z palacu Saddama albo Kadafiego - koncza zawsze tak samo.
  • ~rusek
    (2014-02-24 16:24)
    I na Putina przyjdzie czas
  • ~Ambsada Prusakow
    (2014-02-24 17:04)
    Dokladnie tak samo Bolschevicy wdzierali sie do Villli i Palacow Jasniepanstwa podczas Rewalucjiji Proletaryjackiej w Rasijii gdzie choc nie bylo praktycznie Proletaryjatu gdyz kraj byl zacofany i rolniczy to jednak Motlloch lubil sobie podewastowac domy Bogaczow zaspokajajac sowje atawistyczne instynkty. Nigdy i nigdzie nie bedzie tak, zeby Czeladz Najemna zyla tak jak zyja Jasniepanstwo i Jasnieipanienki z blekitna krwia a nie czerwona proletaryjacka jucha.
  • ~mili
    (2014-02-24 17:18)
    Totalne bezguście to są mieszkania urządzone w loftach i w innych budynkach w stylu tzw. minimalistycznym. To jest tylko przemijająca siermiężna moda, o której niedługo wszyscy zapomną, a za 50 lat nasi potomkowie będą się z tej mody śmiać do rozpuku. Natomiast przedstawione tutaj pomieszczenia odzwierciedlają sposób bycia, charakter, gust i zainteresowanie człowieka który zamieszkiwał w tym budynku, niezależnie czy się to komuś podoba czy nie.
  • ~Albert
    (2014-02-24 17:31)
    Ukraina to NIE KRAJ ! ale kraina ********* - hytrusów i rozmodlonej nacjonlistycznej ciemnoty+hołoty. Jedyne wyjście to faktycznie wszystko znacjonalizować i demokratycznie dając równe szanse aby ukraińcom dawać wętkę do ręki.
  • ~Dżygit
    (2014-02-24 17:39)
    Nowa władza też to będzie miała za kilka lat.