• ~MŁODY WYKRZTAŁCONY
    (2013-10-22 17:54)
    OJEJ TO JURZ MUJ APARTMENT 25M2 W ŻUROMINIE ZA 3 MILIONY W KREDYCIE NIE JEST NAJDRORZSZY?
  • ~wszystko piknie
    (2013-10-22 22:20)
    ale do grobu z sobą tego nie zabierze
  • ~LOL
    (2013-10-22 17:38)
    Dom, a w nim sypialnie, łazienki, szafy, stoły, kanapy... Niesłychane :)
  • ~kaja
    (2013-10-22 17:45)
    TAM gdzie sa NIEPRZTYZWOICIE BOGACI, r=tam sa tez DRAMATYCZNIE BIEDNI NEDZARZE !
    TAKIE BOGACTWO w ogromnej czesci bierze sie z WYKORZYSTYWANIA LUDZI I ZMUSZANIA DO NIEWOLNICZEJ PRACY za KLKA CENTOW na dzien!
    TO czseto PLODY ROLNE, za ktore placi sie harujacym na poletkach 1% ich wartosci , to wyzysk - i w Afryuce, i w Maeryce Poludniowej, czy w Azji.
    Dolacza do tego tez Europa , pozwalajac na oplacanie glodowymi stawkami milion ludzi - WYZYSKOWI TOWARZYSZA OGROMNE Fortuny!
  • ~Artur
    (2013-10-22 20:24)
    Pieprzy sie w głowach od nadmiaru prawda paru bogaczy rządzi światem a reszta do roboty
  • ~N J
    (2013-10-23 22:39)
    Nie zazdroszcze taki dom mi nie potrzebny wole bardzo maly przytulny z zonka i dobrymi dzieciakami. mam co wlozyc do gara i gdzie sie dobrze wyspac izdroweczko.Nie potrzeba duzo do szczescia.
  • ~moobi
    (2013-11-06 21:14)
    Mają rozmach ****************
  • ~pola
    (2013-10-25 12:32)
    Kompletnie mnie ono do siebie nie przekonuje. Wolę moje 3 pokoje, które fartem trafiłam i mma nadzieję, że w nich zamieszkam jak tylko dostanę pozytywną odpowiedź ze skoku chmielewskiego.
  • ~mrozo
    (2013-12-06 12:04)
    W Polsce mieszkania są teraz stosunkowo tanie, a nie mają zainteresowania, które już bardziej widać w nieruchomościach komercyjnych. Przez jartom przepływa mnóstwo wolnych hal, które są przejmowane. W tym momencie sytuacja nie wygląda zbyt ciekawie dla sprzedających, ale dla inwestora to dobre rozwiązanie.
  • ~aurelia
    (2014-03-28 08:16)