• ~hahaahahah
    (2014-08-29 01:17)
    ~W HOLDZIE SLOIKOM2013-09-15 16:13
    Dawne golodupki z lewa i prawa za lewe interesy od dzisiaj moga wejsc w POsiadanie apartamentu i POdziwiac zokien dzielo swego guru ,a POprzez lornetki dostrrzec POmnik czterech spiacych , ktorego tak zaciekle br



    taaa w Shanghai to bys sie naogladal, ale smogu ktory tam jest prawie permanentny juz lepiej tokio, ale nie za cene wierzowce w okolicach centrow biznesowych.
  • ~DinX
    (2013-09-16 00:53)
    "W pełni wyposażoną siłownię" będą mieli! Szczęściarze! Tzn. "nie w pełni wyposażona" to jest jaka? Ławeczka ze sztangą i drążek do podciągania?
  • ~RoT
    (2013-09-15 23:34)
    Ta lunetka ze zdjęcia, ze względu na pryzmat przed okularem łamiący oś optyczną (patrzy się "z góry" do lunety), przeznaczona jest do obserwacji rozgwieżdżonego nieba - którego w centrum Warszawy praktycznie nie ma, o czym każdy wie, kto tu mieszka. Do oglądania ulic w dół kompletnie się nie nadaje. Co za pustomózgi snobizm.
  • ~DinX
    (2013-09-16 00:50)
    Hehe, trzeba być naprawdę desperatem, żeby za ciężkie pieniądze narazić się na takie widoki...
  • ~A.Baran
    (2013-10-02 22:04)
    wybudowałem niskoenergetyczny dom pod Krakowem i za dużo mniejsze pieniądze mam 100 razy lepszy widok nie mówiac o ogromnym (5ha )ogrodzie pod domem
    Dom weekendowy z kolei ma widok w pierwszej 100 widoków Świata Powstał za 300 000zł a architekturę ma wspaniłą , Ale na to trzeba być w firmie rozinnej od 5 pokoleń,znać dobrze świat i nie uważać że pieniądz to wszystko
    W apartamencie warszawskim w chwili depresji która na pewno by mnie ogarnęła zacząbym wyć
  • ~szklana pulapka
    (2014-08-28 10:08)
    Tam nawet zabic sie czlowiekowi nie dadza bo te okna sa nieotwieralne.Istna szklana pulapka.W razie pozaru mozna jedynie liczyc na cud boski...Gdybym mial nie wiadomo jak duze pieniadze nigdy bym nie kupil takiego badziewia...
  • ~$iup
    (2014-08-27 22:31)
    apartamenty idealne dla samobójców
  • ~WOW!
    (2014-08-27 22:26)
    a za oknem główna atrakcja WSIawy: PAJAC KULTÓRY i kacapskiej NAUKI ;)
  • ~#luz
    (2013-10-09 08:03)
    Największą atrakcją jest widok na PKiN - prezent dla Warszawy od "umiłowanego' przywódcy CCCP , towarzysza Stalina.
    "Wieczna chwała" dla darczyńcy. Swoją drogą miał gest, ale i ..przeczucie.
    Jego pomniki w Polsce dawno rozebrano, tylko niektóre eksponowane są np
    w Kozłówce.
    Pałac z jego imieniem, chociaż brzydki , pozostanie z Warszawą na długo.
  • ~wwwwwww
    (2013-09-15 17:20)
    No. I wioche se można z góry pooglądać