• ~mieszkaniec
    (2013-08-02 20:56)
    w zasadzie to konsekwentne brzydactwo za ogromnie wiele siana
  • ~art deco
    (2013-08-03 06:41)
    dużo niczego i z pracy przychodzisz do biura, ponownie ale własnego za własną ogromną kasę, cieszy się IKEA i podobne bezguście wzornicze, a TY znowu w biurze. Jak miło się wypoczywa... ahhh. Co to jest? czy ludzie stracili juz naprawdę wyczucie, smak, styl. Horror
  • ~EGZORCYSTA
    (2013-08-03 07:23)
    Minimalizm - OK tez może być atrakcyjny, ale NIE w TAKIM wydaniu!
    Naturalna to jest chyba tylko podłoga, jeśli nie ze sztucznych foto-paneli.
    Cała reszta to sztuczne, plastikowe, nienaturalne, obrzydliwe formy.
    Jakie EKO??? Chyba ktoś dostał w OKO i nie dowidzi?
  • ~astronauta
    (2013-08-03 08:58)
    Koszmar. Wyjalowione to jakies, bez charakteru. Ni to muzeum ni jakas kosmiczna expozycja. Tylko kasa konkretna i na wielka skale. Kolejny sposob na wyssanie pieniedzy przy minimalnych kosztach wlasnych. Bezwstyd nie ma granic.
  • ~kosas
    (2013-09-08 22:40)
    Dzięki, w ogóle polecam projektantów z tej firmy, bo bardzo praktyczne mieszkanka wyczarowują. Pozdrawiam
  • ~kosas
    (2013-08-25 17:28)
    Normalność, praktyczność, estetyka, gust, rozsadna cena nic z tego czego szukam tu nie ma. Zerknijcie na moje wymarzone M. decoroom.eu/realizacje/41.html
  • ~plakus
    (2013-09-01 20:26)
    Bardzo fajne mieszkanko, przede wszystkim rzuca się w oczy dbałość o szczegóły i bardzo fajnie dobrana kolorystyka.
  • ~Beatka S.
    (2013-11-01 14:50)
    Mam mieszkanie 60m2, ile wg Was w tym Decoroom może kosztować mnie wykończneie, szukam kogoś rzetelnego, niekoniecznie najtańszego.
  • ~neymarjr
    (2013-09-14 23:30)
    Pełna zgoda, a opcja wypuszczenia ze ściany za łóżkiem w sypialni pasa tapety na sufit przekozacko wygląda.
  • ~kosas
    (2013-09-24 23:36)
    Dobrzy projektanci to skarb. Jako były klient, wymagający klient, firmy DecoRoom mogę polecić na pewno za fachowość i terminowość.