• ~Ten_co_liczy
    (2013-08-01 17:28)
    Bardzo ciekawa wizualizacja, gdzie widać piętro o wysokości co najmniej 4 m. Z drugiej strony, zważywszy, że pięter ma być 198, a wysokość całkowita 388 m to znaczy, że statystyczne piętro ma niecałe 2 m, wliczając w to konstrukcję sufitu i podłogi. Coś się nie zgadza...
  • ~edi
    (2013-08-01 22:39)
    ..jest sezon ogórkowy, dziennikarze też chcą z czegoś żyć i piszą takie bzdury
  • ~kiero budowy z wojska polskiego
    (2013-08-01 21:27)
    4x98=392 panowie i panie. pieter bedzie o 100 mniej niz podaje autor art. WTC mialo blisko okolo 450? i bylo tam okolo 110 pieter?
  • ~niech t. kuleszo nam nie mieszo
    (2013-08-01 21:23)
    bo pieter bedzie 98 a nie 198 98x4=392
  • ~Naparstek
    (2013-08-01 23:16)
    Najpierw obliczałem. Gdy juz chciałem napisac, że wysokośc pietra wyniesie około 160 cm (odliczając strop, podłogę) - potem zobaczyłem, że "Ten-co-liczy" już to zauważył.
    (Jednak napisałem, aby pisano logicznie!)
  • ~jonasz
    (2013-08-02 06:29)
    Oby nie powstał w Polsce bo zaraz będzie najdroższy i pewnie się zaraz zawali.PO
    -dobnie było z autostradami,stadionami.
  • ~niewolnik
    (2013-08-02 08:45)
    Jak to ma byc w Australii, to nie bedzie zadnych pieter. Glupoty tu sie pisze dla zrobienia wrazenia. W Australii forsy nie ma na oplacenie pracy. Daje sie zasilki, nie daje pracy i wysyla do przymusowej , brudnej wylacznie roboty. Wychodzi ok. 6-7 dol. na godzine, jesli zasilek mialby byc zarobkiem. Przecietnie ci bardziej rowni dostaja 30 dol. A ze sie to ladnie kalkuluje , to coraz wiecej ludzi musi z..c na takiej zasadzie. Skad wiec mieliby pieniadze na te pietra? Ale premier ma najwyzsze wynagrodzenie na swiecie, wyzsze od Obamy -ponad pol miliona na rok.
  • ~nie-niewolnik
    (2013-08-10 11:02)
    niewolnik, czy to bierzesz ten informacje i wiedze z radia ma-ryja? w d... byles g... widziales
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-08-10 13:16)
    Niewolnik ma wiele racji,tu w Australii raju niestety nie ma.Zyje tu juz 31 lat i znam caly ten kraj.Wprawdzie mieszkam w jednym z najladnieszych zakatkow ,mowia ze to raj,ale to do Francji Poludniowej jest zadoopiem.Ciezki klimat,brak wody,upaly problemy z emigrantami,nielegalne lodzie z uciekinierami.Kryte bezrobocie i tylko na papierze jest innaczej,niech ktos mi wskaze tu jakakolwiek austostrade ?.Jezdzilem po niektorych drogach w Polsce to wam zadroscilem,a juz nie mowiac o drogach w Europie Zachodniej.Siedze w tym kraju,za komune i Solidarnosc ,i ani do jednego czy drugiego gangu nie nalezalem.Tak na serio to z tego drapacza beda inne widoki niz w Tokio.To takie porownanie komputer i widly.Wiekszosc Australijczykow klepie biede i taka jest prawda.Idac na zkupy widze jak sie szczypia z kazdym dollarem.Dziwi mnie jeden fakt ,ze Polacy zyjacy w Australii koloryzuja swoja dole,sami siebie oklamujac.Naleze do sredniej klasy spolecznej i nie mam szans na takie zycie jakie maja Niemcy czy Austryjacy.Pieniadze zarabia sie ,sa nawet na papierze,a ile placi sie taksu i oplat,ile wydaje sie na zycie ?.Tu nie ma sanatorium, domow wczasowych,koloni dla dzieci,sa tylko domy starcow gdzie sie dogorywa,to dotyczy klasy robotniczej.Itd.itd.itd.Dla mnie najgorsza kleska to fakt ,ze nie ma do czego wracac,co mam ogladac PO PiS idiotow,szczegolnie tego malego cymbala to juz jak go widze to mnie sie robi niedobrze.Jak mozna temu glupkowi wierzyc ?.