• ~Jerry
    (2013-07-22 22:03)
    I co dalej dziennikarzyno?
    Poklikało się?
  • ~michal
    (2013-07-22 19:04)
    zapowiada sie wielka klapa na miare scheiblera w lodzi...

    analitycy rynku nieruchomosci jakos nie potrafia zrozumiec, ze w polsce, bogaci ludzie, ktorych stac na takich apartament nie chca zyc na kupie z innimi i codziennie usmiechac sie do sasiada mowiac mu "dzien dobry".

    do tego jeszcze niby taki luksus a obok 600m apartamentu mozna kupic 30m mieszkanie. ...i gdzie tu ekskluzywnosc calej inwestycji???
  • ~apotoczek
    (2013-07-22 20:04)
    Niestety tylko idioci dadzą się naciągnąć na takie oszustwo teren nie jest wietrzny znajduje się przy obwodnicy na Nową Hutę przed budynkiem od strony Wisły na kortach szykują się dwa apartamentowce parcela dwa razy za mała do wielkości inwestycji. NIESTETY TWIERDZĄ ŻE KRETYNÓW NIE SIEJĄ ALE JAK TO MÓWIĄ SMOKING I MĄDROŚĆ W III pokoleniu pieniądze w pierwszym
  • ~joe
    (2013-07-22 20:24)
    do michal

    Swoim komentarzem rozbiłeś system, mam nadzieję, że nie inwestycję :)
  • ~hehe
    (2013-07-22 20:27)
    He, he a potem na bogato grilowanie na balkonach. Ą i Ę Pierre Cardin.
  • ~Franciszek Józef
    (2013-07-22 21:26)
    Inteligencki Kraków pozdrawia buraczaną Warszawę!
  • ~Der Dziennik - niemiecka gadzinówka
    (2013-07-22 23:22)
    Szykują pałac dla synalka Thuska... Józefa Bąka
  • ~ddd
    (2013-07-23 09:32)
    Der Dziennik - niemiecka gadzinówka
    Chyba dla kota Alika i pisowskich dupowłazów
  • ~damian
    (2013-07-25 10:56)
    Tak się składa, że zawsze uważałem lofty za atrakcyjniejsze i ładniejsze od takich apartamentowców. Odnowiona fabryka z czerwoną cegłą jest dużo fajniejszym miejscem do zamieszkania... ostatnio nawet szukałem czy są w Warszawie i okazało się, że w tym celu właśnie rewitalizowane są budynki na terenie wytwórni wódki na Pradze :) akurat wydaje mi się, że pomysł jest trafiony, artystyczna dzielnica gdzie pełno jest małych rzemieślników i małych klimatycznych kawiarenek... mam nadzieję, że pozostałe fabryki, które stoją tam zamknięte od dłuższego czasu również spotka podobny los :)
  • ~Jula
    (2013-09-13 20:59)
    Getto dla bogatych ? Ale nuda !