• ~ll
    (2013-06-12 15:28)
    Architekt wnetrz do wymiany.
  • ~niewidomy
    (2013-06-15 20:59)
    po pierwszw kto chce mieszkac na takim zadupiu po drugie kogo stac placic tyle za te budy chba tylko rzadowi zlodzieje po trzecie ten architekt co zaprojektowal te budy to nieuk nie ma wcale wyobrazni ooooooo
  • ~mili
    (2013-06-13 01:09)
    Wygląda to raczej na magazyn przypadkowo zebranych mebli. Nic ładnego. Brak wytworności, elegancji, bogactwa i polotu. Nie ma ani zasłon, firanek, dywanów, bogato zdobionych tkanin, poduszek, obrazów. szkła, porcelany, księgozbioru i innych elementów świadczących o bogactwie i wytworności. To takie mieszkanie dla analfabety co nie umie czytać Architekt wnętrz zasłużył na pałę i zaprojektował dziwoląga. Nikt przy zdrowych zmysłach nie czułby się tam dobrze.
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-06-13 02:27)
    @ Maks, 16:21
    Swietny jest Twoj wpis, sprawil mi zadowolenie. :))

    A poza tym, patrzac sie na te niby super mieszkania, niezle chce mi sie smiac. NIGDY nie zamienilbym mojego wlasnego, norweskiego domku(tylko 125 m2), z gigantycznym, panoramicznym widokiem na wielki fjord, za to duzy, supelnie nowy 150 m2 garaz( na trzy auta i 5 metrowy rib).
    Do tego fantastyczna natura, najblizszy sasiad oddalony o 100 metrow, spokoj, zaden zdziczalej cywilizacji zgielk.
    12 miesiecy w roku czuje sie jak na urlopie; a wlasnie wczoraj otrzymalismy w naszej firmie wyplate z kasa urlopowa, tak tylko na marginesie, w przeliczeniu na EURO rowne 6.5 tasiaczka... hahhahahahahahaha...:)))
    A ile Wy POmatolki ile zarobilscie w tym miesiacu u Rudego Parcha ??
  • ~Palec boży
    (2013-06-13 03:05)
    Hej rodaczku z Norwegii!
    Lubie twoje wpisy ale ostatnio jakiś szkop ze Ślaska zaczął podawac się za ciebie i pluć strasznym jadem na Polakow! Przyuwazysz go to daj mu w pieprz!
  • ~klara
    (2013-06-13 06:40)
    A na ścianie już grzyb i porosty ;))
  • ~Gosc
    (2013-06-13 06:53)
    Przerażająco zimne pomieszczenia, mieszkać w takich"luksusach", to jak całe życie przebywać w klatkach najpiękniejszego hotelu.Nie ma w tym apartamencie ciepła , które jest domem.
  • ~ddh
    (2013-06-13 07:51)
    Wystrój i meble jak z IKEI, to po co przepłacać ? Zimne i odstraszające pomieszczenie. Zgadzam się, że wygląda jak magazyn. Dekorator wnętrz się nie spisał. Proszę sobie poszukać w sieci, jak wyglądają apartamenty w Singapurze.
  • ~Emma
    (2013-06-13 08:09)
    Strasznie brzydki wystrój wnętrz.
  • ~Mirek
    (2013-06-13 08:10)
    To tak jakby zrobić wnętrze luksusowe samochodu, a la wagon PKP.