• ~beata
    (2013-04-13 05:19)
    Z dopłatą, i to w wysokości ceny tego czegoś, bym tak nie mieszkała! Mam lęk wysokości!
  • ~A.Baran
    (2013-04-16 21:36)
    Kolekcjonuję domy z pieknym widokiemz okna Oczywiście nie sa po3000mm ale jeden w górach ma widok dużo lepszy ( ambasador Niemiec określił jako one bi lion dollar wiew ) kossztowało wybudowanie 15 lat temu 300 000 zł
    Drugi pod Krakowem z widokiem porównywalnym mniejszy dużo ale technicznie równoważny nowy za 1,5 mln .Nigdy bym ich nie zamienił na widok na morze ale po bokach bloki podobne tylko lepiej wykonane niż na placuCentralnym w NH
  • ~wszystkojasne
    (2014-08-25 00:10)
    Jedna niewielka zmiana w ustawie i można być właścicielem :) 38 mln, sorry już 35 mln ( 3 miliony już wyjechała na stałe) w socjalistycznym raju nie może się mylić. A tymczasem KNP tylko 13 proc., czyli zero szans na zmianę systemu, chyba czas się zwijać i wybyć z resztą.
  • ~ruuunnnix
    (2014-08-22 07:01)
    Piękno jest subiektywne.
  • ~Jurek
    (2014-08-22 06:38)
    Zanim prosytutka by dojechala windą na te 170 metrów, to bym już był w fazie odprężenia DIY
  • ~Zlodziej
    (2014-08-21 20:47)
    Pewnie wsyzstko wykupili Ruscy i inni zlodzieje.
  • ~ola
    (2014-09-09 12:05)
    No ja takie luksusy nigdy nie będę mogła liczyć. Nie mam na co narzekać, bo udało mi się dostać kredyt w getin banku na 3 pokoje, co teraz tez łatwe nie jest
  • ~lekarz
    (2013-04-21 09:13)
    ludzie czym wy się zachwycacie czy to jakiś zabytek trochę betonu szkła ,metalu lepiej szopa w lesie zdrowie i święty spokój
  • ~alina
    (2013-04-15 11:04)
    rewelacja, ale moze w innym zyciu, ja nie mam szans, no chyba ze wygram jakas mega giga kumulacje w lotka;) a schodząc na ziemie, to ja juz sie powoli szykuje dokupna nieco mniejszej kawalerki w poznaniu, kwestia tylko tego jaki kredyt dobierze mi doradca z open finance
  • ~yes,yes,yes
    (2013-04-13 10:42)
    ta myjnia mnie przekonała. Kupuję.