• Rośliny
  1
  Anna Mazurek wraz z mężem Wojciechem są właścicielami mieszkania na warszawskim Mokotowie. On podchodzi do wystroju w sposób praktyczny, a ona chce odczarować polską wiklinę. Jak pogodzili swoje przekonania co do wystroju wnętrz? Para pokazała w "Dzień Dobry TVN", że stare meble i białe ściany mogą być praktyczne.
 • Mozaiki
  Mozaiki były popularnym sposobem ozdabiania budynków i ich wnętrz w PRL-u. Zdobiły między innymi szkoły, dworce, kina i bary. Niestety nie są wpisane do rejestru ochrony zabytków. W "Dzień Dobry TVN" kustosz Muzeum Narodowego w Krakowie Bożena Kostuch oraz architekt Radosław Gajda opowiedzieli o mozaikach, które możemy oglądać w wielu miastach w Polsce. Gdzie należy ich szukać?
 • Kuchnia
  1
  3
  Kuchnia, która pracuje za nas? To możliwe. Zaaranżujmy ją według zasady podziału na strefy robocze. Niech w każdej znajdą się akcesoria sprawiające, że przestrzeń jest pojemniejsza, wygodniejsza i bardziej funkcjonalna.
 • Mieszkanie
  1
  W Piotrkowie Trybunalskim stoi dom, którego właścicielami są Magdalena i Grzegorz Ożyło z córką. Opowiedzieli oni w "Dzień Dobry TVN" o wystroju wnętrz oraz pokazali, jak wkomponowali w swoje otoczenie czerń i biel. Dlaczego postawili na takie połączenie kolorów w zestawieniu z pikowanymi meblami?
 • Małe mieszkanie
  1
  W studiu programu dekoratorka wnętrz Ewa Mierzejewska wyjaśniła, jak wykorzystać ceramikę podczas meblowania mieszkania. "To jest najmodniejszy trend, powrót do rękodzieła, do ceramiki unikatowej" - podkreśliła.
 • Kawa i gazeta
  W studiu "Dzień Dobry TVN" ekspert od urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska doradziła, jaki wybrać stolik kawowy. Co jest modne?
 • Pokój dziecka
  1
  Pokój dziecięcy to prawdziwe aranżacyjne wyzwanie! Tworząc mały, dziecięcy świat powinniśmy kierować się przede wszystkim fantazją oraz… sercem. Przyjmuje się, że 11-12 metrów kwadratowych to przestrzeń standardowo przeznaczana dla malucha. Jak zaprojektować niewielkie wnętrze spełniające funkcję sypialni, placu zabaw oraz – w przyszłości – miejsca na naukę?
 • Kuchnia
  3
  2
  Katarzyna Jaroszyńska z "Dzień Dobry TVN" odwiedziła mieszkanie o nietypowym kształcie, którego właścicielką jest Kinga Karpati. Jak urządziła wnętrza? "Nie może być idealnie" - podkreśliła. Jaka historia jest związana z kamienicą, w której mieszka Karpati?
 • Mieszkanie DJ Adamusa
  1
  DJ Adamus zaprosił do swojego mieszkania Mateusza Hładkiego z "Dzień Dobry TVN". Jak muzyk urządził wnętrza? "Szukając mieszkania, miałem taką zasadę, że jeżeli coś mnie urzeknie w trzydziestu sekund, to w to zainwestuję" - powiedział. Jakie płyty gramofonowe posiada i jakie książki czyta?
 • 1
  1
  "Przedmioty, które znajdujemy mają duszę" - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Jan Musiałowski, artysta, który razem z Katarzyną Cecot odnawia stare meble. Jak wygląda naprawianie mebli?
 • Mieszkanie
  1
  1
  "Podłoga jest jednym z najistotniejszych elementów we wnętrzu" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Monika Gruszka-Ziółkowska, dekoratorka wnętrz. "To jest wydatek, który ponosimy raz na wiele lat" - dodała.
 • Jak urządzić pokój dla dziecka
  2
  2
  "Nie potrzebowaliśmy fachowców" - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Buczkowska-Nowak, właścicielka mieszkania. Kto projektował wnętrza? Jaką rolę w urządzaniu mieszkania miał jej tata Jan Buczkowski? Buczkowska-Nowak wyjaśniła też, jak powstawał plac budowy w pokoju jej syna. W studiu programu dekorator wnętrz Ewa Mierzejewska podzieliła się pomysłami, jak urządzić pokój dla dziewczynki i dla chłopca.