• Styl leśny
  1
  5
  Bogusia i Mariusz Bochenek to właściciele domu pod Rzeszowem, w którym mieszkają z trzema córkami: Natalią, Magdą i Nelą. We wnętrzu znajdują się tylko ręcznie robione meble z naturalnego drewna. Katarzyna Jaroszyńska z "Dzień Dobry TVN" postanowiła zobaczyć na własne oczy leśny dom. - To jest przeniesienie lasu do domu - powiedziała Bochenek. Kto zaprojektował taki wystrój? O wnętrzarskich trendach powiedziała w studiu programu ekspertka urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska. Jak dbać o drewniane meble?
 • Sypialnia DJ’a Adamusa
  2
  1
  Tym razem to nie DJ Adamus gościł w kawalerce Łukasza Jakóbiaka, ale to vloger wybrał się w odwiedziny do celebryty. Co znajduje się w jego sypialni? "Minimalizm to zdecydowanie wpływ Steve’a Jobsa" - zdradził. Dlaczego jego pościel jest w barwach narodowych? DJ Adamus pokazał też książki, które czyta przed snem.
 • Mieszkanie
  28
  Wiosna to doskonała okazja, aby pokusić się o zmianę wystroju naszego salonu. Wcale nie musimy zatrudniać fachowców i wymieniać starych mebli na nowe. Wystarczy mała metamorfoza. Co dokładnie zrobić, aby wiosna na dobre zagościła w naszym salonie?
 • Wielkanocne dekoracje
  1
  Na kilka dni przed Świętami każdy z pewnością ma już zaplanowane, co pojawi się na wielkanocnym stole. A co z dekoracjami? Bez obaw, oto trzy propozycje, jak w prosty i szybki sposób przygotować wyjątkowe nakrycie.
 • Mieszkanie
  Jakimi elementami wystroju sprawisz, że wnętrze będzie wyglądać na bardziej dostojne i eleganckie? Ekspert w dziedzinie urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska wyjaśnia. 
 • Styl industrialny
  1
  Dom Katarzyny Pietraszek i Roberta Świstaka jest pełen betonu i stali. Dlaczego właściciele zdecydowali się na styl industrialny i jak udało im sprawić, by był przytulny? Sprawdziła to Katarzyna Jaroszyńska z "Dzień Dobry TVN".
 • Elektrownia/Paweł Augustyniak Fotografia
  3
  XIX-wieczne niszczejące budynki przypominają o dawnej przemysłowej potędze Łodzi. Jak dziś wyglądają?
 • dłonie ręce mycie łazienka
  1
  Jak zmienić styl łazienki dodatkami? Ekspert od urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska pokazała w "Dzień Dobry TVN" praktyczne gadżety łazienkowe. Co jest teraz modne?
 • Mieszkanie
  3
  6
  Od kilku dekad Duńczycy są uznawani za najszczęśliwszych ludzi na świecie. Czemu zawdzięczają to wyróżnienie? Swojemu wyjątkowemu podejściu do życia określanemu mianem hygge. Za tym tajemniczym słowem kryje się filozofia, u której podstaw leży odnajdywanie szczęścia i bliskości w najprostszych sytuacjach. Jak nauczyć się żyć i mieszkać w zgodzie z filozofią hygge?
 • Rośliny
  1
  Anna Mazurek wraz z mężem Wojciechem są właścicielami mieszkania na warszawskim Mokotowie. On podchodzi do wystroju w sposób praktyczny, a ona chce odczarować polską wiklinę. Jak pogodzili swoje przekonania co do wystroju wnętrz? Para pokazała w "Dzień Dobry TVN", że stare meble i białe ściany mogą być praktyczne.
 • Mozaiki
  Mozaiki były popularnym sposobem ozdabiania budynków i ich wnętrz w PRL-u. Zdobiły między innymi szkoły, dworce, kina i bary. Niestety nie są wpisane do rejestru ochrony zabytków. W "Dzień Dobry TVN" kustosz Muzeum Narodowego w Krakowie Bożena Kostuch oraz architekt Radosław Gajda opowiedzieli o mozaikach, które możemy oglądać w wielu miastach w Polsce. Gdzie należy ich szukać?
 • Kuchnia
  1
  3
  Kuchnia, która pracuje za nas? To możliwe. Zaaranżujmy ją według zasady podziału na strefy robocze. Niech w każdej znajdą się akcesoria sprawiające, że przestrzeń jest pojemniejsza, wygodniejsza i bardziej funkcjonalna.
 • Doris Leuthard i Kolinda Grabar Kitarovic

  Przesadziła... W TAKIM stroju prezydent Chorwacji witała szwajcarską głowę państwa. FOTO

 • Katarzyna Modrzewska i Marcin Dubienicki

  Dla niej mąż rzuca Kaczyńską. Kim jest była żona Boruca?

 • Kinga Rusin

  Fanka zarzuciła Kindze Rusin kłamstwo. Dziennikarka odpowiedziała

Zobacz więcej