• ~Kto projektowal ?
    (2013-07-30 20:49)
    Ale brzydactwa !
  • ~Iga
    (2013-09-09 19:01)
    Kocham minimalizm! Biorę niebawem kredyt w Skok Chmielewskiego na remont mojego mieszkania. W takim klimacie chcę urządzić mieszkanie.
  • ~Marta
    (2013-12-31 08:05)
    a ja lubię biały kolor, można do niego do woli dobierać dodatki. Sama w domu mam np biały salon, ale nie taki jakiś dziwnie biały, śnieżnobiały (jak wskazuje nazwa farby ze śnieżki, którą malowałam). Meble też są białe i mogłoby się wydawać, że jest mdło, ale nic bardziej mylnego. Kolorowe dodatki są świetnym dopełnieniem.
  • ~Nastulka
    (2013-12-30 19:02)
    w moim mieszkaniu jeden pokój jest też śnieżnobiały, ściany malowaliśmy Śnieżką i efekt końcowy faktycznie jest niezły. Oczywiście nie mogłabym znieść, gdyby całe mieszkanie było odmalowane na biało, jeden pokój jest okej. Najczęściej tam zapraszam gości, bo wydaję mi się najbardziej elegancki :-)
  • ~basia
    (2013-08-29 20:45)
    piekna, taka wlasnie mi sie marzy, ale narazie chyba nie ma na co liczyc, chyba ze w open finance doradca znajdzie bank, ktory da mi kredyt
  • ~pola
    (2013-08-25 16:58)
    No ja już się nie mogę doczekać aż urządzę swoją. Jak na razie dostałam z getin banku informację, że kredyt dostałam, teraz tylko zostało mi dopilnowanie wszyskich formalnośći.
  • ~ciekawja
    (2013-08-12 20:57)
    Skąd znasz decoroom? Robili ci mieszkanie? Możesz polecić?
  • ~sara
    (2013-08-10 15:54)
    Mam wrażenie że jestem w szpitalu kuchnia zimna i bardzo nieprzyjemna trudno by mi się w niej przygotowywało potrawy .Lubię ciepłe i wnętrza z duszą ,a tu jej brak
  • ~Ela
    (2013-08-02 13:50)
    To styl skandynawski z pewnością, ponieważ na ogół mają taki przaśny! Oni to lubią jak mają mech na dachach i dechy do siedzenia, pełna ekologia.
    Nawet tanio działki sprzedawali swego czasu i można się było od razu budować, tylko istniał pewien problem, przez pół roku było ciemno!
  • ~mysle ze
    (2013-07-31 02:37)
    kuchnia na biało raczej nie , odbiera apetyt