• ~m-53
    (2013-07-16 22:33)
    hanka - 100/100/
  • ~basia
    (2013-07-13 17:36)
    No ja będę miałą taki problem, bo teraz zdecydowałam sie na kupno kawalerki. Wszytsko już jest tylko na decyzję getin banu czekam
  • ~hanka
    (2013-07-13 22:24)
    Zadne z tych zdjec nie pokazywalo normalnego pokoju dziennego w bloku, gdzie wiekszosc ludzi mieszka. Niektore wrecz polazywaly salony o przestrzeni 50 m.
    Tego rodzaju porady mozna do kosza wlozyc. Nie denerwujcie ludzi.
  • ~makowka
    (2013-07-19 21:55)
    Wszystko kwestia projektowa. Dobry architekt sobie z tym poradzi. Na kilku inwestycjach w Wawie są bezpłatne porady architektów bodajże z firmy Decoroom
  • ~hankaa
    (2013-07-26 17:18)
    Jakie ceny tego Decoroom? indywidualnych klientów też obsługują, czy tylko tam gdzie z developerami współpracują?
  • ~makowka
    (2013-08-01 10:16)
    Ceny pakietów zaczynają się od 630zł/m2 mieszkania, za kompleksową usługę oczywiście.
  • ~hankaa
    (2013-08-12 20:51)
    To chyba taki rozsądny poziom cenowy jak na ten zakres prac? Co sądzicie?
  • ~makowka
    (2013-08-18 20:18)
    Właśnie "zakres prac". Na pierwszy rzut oka nie jest to mało, ale jak się wczytać, że w tej cenie mamy i materiały i robociznę i transport i projekt itd. to nasuwa się pytanie prędzej, czemu tak tanio :)
  • ~paixao
    (2013-08-25 17:16)
    Nie wiem czy tanio, ale wrzuciłem "na warsztat" 4 firmy z Wawy, w tym DecoRoom i choć na pierwszy rzut oka nie sa najtańsi to przy porównaniu pakietów i materiałów już tak, bo ich pakiet Silver, to u konkurencji właściwie Gold.
  • ~Yeti
    (2013-12-20 12:29)
    A może warto powiększyć otwory okienne, wtedy lepiej doświetlimy pomieszczenie i w związku z tym będzie sprawiało wrażenie dużo większego niż w rzeczywistości? Coś takiego jak na pierwszym zdjęciu tu
    http://kalkulatorybudowlane.pl/teksty/2013/09/04/wymarzone-aranzacje-salonu/