• ~Naparstek
    (2013-03-30 20:59)
    @JKa - nie znasz prawdy. To rynek decyduje o cenach działek. Działek budowlanych jest wielokrotnie więcej niż nabywców. Gminy nie mają szans tutaj nic zmienić. Może gdyby banki miały mniej restrykcyjne przepisy...
  • ~St@n
    (2013-03-26 16:46)
    Ceny trzymają się - bo gminy nie dają decyzji o warunach zabudowy na grunty podzieline od 1991 r. To miejscowe władze gminne ( PSL-u) dzielą, sprzedają swoje grunty a zwyły obywatel nie dostanie warunów zabudowy. DLACZEGO - NIE bo NIE i tyle.
    Kiedy organy sejmu, państwa dobiorą się do D.U.P.Y władzy samorządowej
  • ~Zgredek
    (2013-03-26 18:06)
    Tekst sponsorowany, przez tych co działek nakupowali. Poczekajcie jeszcze dwa trzy lata, a zejdą spekulanci z cen.
    Przed nami kryzys a nasi u władzy kraj z torbami już puścili i rwą teraz do Unii, aby na przewalutowaniu kradzionych złotówek nie stracić. Europa Plus po to powstała, aby złodzieje z SLD i PZPR mieli robotę w Brukseli. Popierajcie Kwacha, Oleksego i J.Kwach oraz rzekomą opozycję z PiS, PSL-manów, RP , a oni w Brukseli, a wy w ograbionej Polsce.
  • ~Gosc
    (2013-03-26 19:04)
    glupi tyekst, kto kupuje dzialke nie ogladajac jej, chyba tacy co napisali
  • ~ALA
    (2013-03-26 21:03)
    a dlaczego nie oczyszczlnia scieków biologiczna? CZY SWOJA STUDNIA ?własnie mieszkam w domku i jestem zadowolona z oczyszczali i studni mam czysta wode z filtrami nie mam kamieni w nerkach i jestem ZADOWOLONA! własnej raz zapłacona inwestycja i mam spokój i
  • ~mikołaj
    (2013-03-26 22:37)
    ZSL a teraz PSL to bardzo cwana organizacja i nikt tej mentalnościo nie zmieni
  • ~JKa
    (2013-03-26 23:58)
    to gminy podbijaja ceny dzialek,i nikt tego nie zmieni.
  • ~sznur
    (2013-03-27 00:00)
    KUPIC TO PIKUS
    POTEM WEZ KTEDIT
    UWAGA!!!
    KUP ,,SZ NURRR,,
    BUDUJ
    nie zapomnij gdzie sznur
    rada dla zjadacza chleba naszego powszedniego
  • ~jobtwojumac
    (2013-03-27 00:14)
    kupilem 5 lat temu 1000 m2 dzialke za 35 tys zl.
    teraz sasiad kupil kolo mnie i zaplacil 100 tys zl.
    widac jak ceny ida w gore.
  • ~Zgredek
    (2013-03-27 06:37)
    Do ~jobtwojumac2013-03-27 00:14 , a gdzie tak ceny ziemi poszły w górę? Pewnikiem jest się z mazowieckiego. W zachodniopomorskim ceny działek, gruntów, domków spadają. Co ma się działki do sprzedania?
    Pani Alu, a gdzie tak wody gruntowe czyste i przejrzyste? Jak zaczną wydobywać gaz łupkowy, to szybko trzeba będzie ciągnąć wodociągi z Wisły lub innej rzeki. Ma się działkę za miastem i autem dojeżdża do pracy, a obok nie ma czasem jakieś firmy w stylu Stokłosy? Radzę sprawdzić.